MBM İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

MBM İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Ankara’nın birçok bölgesinde okul, ticari alan ve konut projeleri yapan firmamız 2014 yılında MBM Ankalife Vadi Konutları projesine, 2016 yılı başlarında MBM Ankalife Prestij Konutları Projesine, 2016 yılı Kasım ayında MBM Akadia Modern Konutları ve cadde mağazaları projesine, 2021 Ekim ayında da MBM Akadia İncek Konutları ve Ticari alanları projesine başlamıştır.

MBM Enerji İnşaat A.Ş ve Mutlucan Tuz A.Ş ortaklığıyla başladığımız bu projede en iyisini sunmak için çok iyi hazırlandık.

Her projede bilgimizi birikimimizi ve deneyimimizi geliştirerek MBM İnşaat imzasını atarken gurur duyduk. Projelerimizin tümünde kaliteden ödün vermeden profesyonel ekiplerle zor projelerinde üstesinden geldik. Biz MBM İnşaat olarak söz verdigimiz gibi, projelerimizi zamanında teslim ederek başarıyla tamamladık. ’’Hızlı, kaliteli ve zamanında teslim etmek’’ felsefemizden hiçbir zaman taviz vermedik.

MBM Akadia İncek Projemizle de Ankara İncek bölgesinde hayallerinizi gerçekleştirmek için adım attık. Taahhütlerimize bağlı kalarak, teslim öncesi ve sonrası şeffaf ve dürüst olarak ‘’MBM İNŞAAT’’ ı marka haline getirdik.

MBM Enerji İnşaat A.Ş güvencesiyle yapılan, Ankara’nın en prestijli ve gözde konut projesi MBM Akadia İncek farklı daire planlarıyla ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi hedefliyor. Projemiz yeşil alanları ve sosyal olanakları ile de sevdiklerinizle güzel zamanlar geçireceğiniz mekanlar yaratıyor.

Değişen ihtiyaçlara cevap vermek için konut projelerinde, fark yaratmayı amaçlayan MBM İNŞAAT size konforlu bir ev ortamı sağlarken, çocukları güvenle büyüteceğiniz alanlar hazırlıyor. Projemizde her ayrıntının düşünüldüğü bu projeyle hayallerinizin, karşılığını alacaksınız. Dolu dolu bir yaşam İncek’de sizi bekliyor.

Biz size yakışanı yaparken gurur duyduk.

23 farklı tip daire seçeneği ile de mutlaka size hitap eden bir ev olacaktır.

SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞAMANIZ DİLEĞİYLE…

MBM Enerji İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı

Şenol MUTLU

Akadia İncek projemiz ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyacağız.