Mutlucan A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı

Mutlucan A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı

Mutlucan A.Ş olarak, 2006 yılı itibariyle adım atmış olduğumuz tuz sektöründe, sürdürülebilirlik prensibimizle, gelişen modern üretim tekniklerini takip ederek, geçmişten gelen bilgi birikimimizle birlikte kendimizi her daim geliştirerek alanımızın lideri olmayı başardık. Hem yurt içinde, hem yurtdışında başarılı bir ivme yakalayarak planladığımız bütün adımlarımızı tek tek gerçekleştirdik.

50 yılı aşkın bir süre önce, babam Muzaffer Mutlu tarafından temelleri atılan, ve yine kendisi tarafından bize miras kalan dürüstlük, çalışkanlık, saygınlık, çevreye, doğaya ve insana saygılı olmak prensiplerimizle Türkiye ekonomisine büyük katkılar sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarımızda öncelikle bir aile olduğumuz çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, iş ortaklarımızın katkısının altını çizmek isterim. 

Kurumsal kültürümüzün temelini oluşturan güçlü aile yapımızla, lideri olduğumuz tuz sektörünün yanında inşaat, enerji ve bilişim sektörlerindeki yatırımlarımıza da kesmeden büyük bir heyecan ve inançla devam ediyoruz. Çalışmanın başarıya giden yolda en önemli faktör olduğunu düşünmemle birlikte, bütün prensiplerimiz ve önceliklerimizin bir araya gelmesiyle büyük ve sürdürülebilir başarılar kaçınılmaz olmaktadır. 

Hem ülkemizin, hem firmamızın önündeki bu yolda, ailem ve tüm çalışma arkadaşlarımla daha büyük başarılara imza atmak, değerlerimizin yükselerek ilerlemesi dileğimle…

Saygı ve sevgilerimle,

Mutlucan  A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı

Birol MUTLU

Akadia İncek projemiz ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyacağız.